



Mikrotik netPower Lite 8P Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MikroTik
- Κωδικός: WLONONWCROZDJ
- Βάρος(kg): 2.08kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 16.80cm x 17.50cm
- EAN: 4752224006936
238,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 192,66€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 10G support | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Compliance certificates | RoHS CE EAC |
| DC input voltage | 24 - 57 V |
| Depth | 212 mm |
| Flash memory | 0.064 MB |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 8 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 71 mm |
| International Protection (IP) code | IP54 |
| LED indicators | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 200000 h |
| Memory type | Flash |
| Networking standards | IEEE 802.3at IEEE 802.3af |
| Operating system installed | SwOS |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Power connector | Terminal block (2-pin) |
| Power consumption (max) | 208 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 8 |
| Power source | DC |
| Product colour | White |
| SFP+ module slots quantity | 2 |
| Temperature sensor | Yes |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 120 W |
| Width | 304 mm |
