





Mikrotik CRS106-1C-5S network switch Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MikroTik
- Κωδικός: WLONONWCREKRI
- Βάρος(kg): 3.59kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 55.00cm x 9.00cm
- EAN: 5711783895039
104,60€
Χωρίς ΦΠΑ: 84,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 5 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Built-in processor | Yes |
| Cables included | USB |
| Compatible operating systems | RouterOS |
| Console port | RJ-45 |
| DC input voltage | 30 V |
| Depth | 137 mm |
| Flash memory | 16 MB |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 29 mm |
| Internal memory | 128 MB |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 70 C |
| Power connector | DC-in jack |
| Power consumption (max) | 11 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Processor frequency | 400 MHz |
| Product colour | White |
| SFP module slots quantity | 5 |
| Stackable | No |
| Width | 114 mm |
