











Lindy KVM Switch HDMI 18G, USB 2.0 & Audio, 4 Port
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: LINDY
- Κωδικός: WLONONWCRGGL1
- Βάρος(kg): 2.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 12.00cm x 18.00cm
- EAN: 4002888328104
230,21€
Χωρίς ΦΠΑ: 185,65€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Audio connections | Yes |
| Built-in display | No |
| Cables included | DC |
| Certification | CE, UKCA, FCC, RoHS, REACH & California Proposition 65 |
| Console Ports | 3.5mm headphone HDMI USB A |
| Console USB ports quantity | 3 |
| Depth | 108 mm |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176200 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| HDCP | Yes |
| HDMI ports quantity | 4 |
| HDMI version | 2.0 |
| Headphone outputs | 2 |
| Height | 23 mm |
| Hot keys | Yes |
| Housing material | Metal |
| Input voltage | 5 V |
| Keyboard port type | USB |
| LED indicators | Status |
| Manual | Yes |
| Maximum resolution | 4096 x 2160 pixels |
| Mouse port type | USB |
| Number of computers controlled | 4 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 80% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 C |
| Output current | 2 A |
| Package depth | 238 mm |
| Package height | 55 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 988 g |
| Package width | 292 mm |
| Product colour | Black |
| Push button | Yes |
| Quick installation guide | Yes |
| Rack mounting | No |
| Storage temperature (T-T) | -10 - 60 C |
| USB 2.0 Type-B ports quantity | 4 |
| Video bandwidth | 60 Hz |
| Video port type | HDMI |
| Warnings | Do not open the case or try to repair it yourself. Ensure the unit is adequately ventilated during operation. The product is not suitable for disposal in the regular waste bin. Take your used electronic equipment to a recycling centre in accordance with l |
| Weight | 689 g |
| Width | 231 mm |
