











LevelOne 16-Port Gigabit Switch
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Lovely
- Κωδικός: WLONONWCRANGR
- Βάρος(kg): 3.12kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.60cm x 22.40cm x 7.70cm
- EAN: 4015867143117
182,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 147,11€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 10G support | No |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 16 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Cable types supported | Cat6 Cat5 Cat7 |
| Cables included | AC |
| Copper ethernet cabling technology | 100BASE-TX 10BASE-T 1000BASE-T |
| Depth | 440 mm |
| Flow control support | Yes |
| Full duplex | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 44 mm |
| Input current | 0.6 A |
| Jumbo frames | 10000 |
| Jumbo frames support | Yes |
| LED indicators | Link Activity |
| MAC address table | 8192 entries |
| Master (outer) case gross weight | 11.8 kg |
| Master (outer) case height | 240 mm |
| Master (outer) case length | 500 mm |
| Master (outer) case width | 405 mm |
| Mounting brackets included | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3x IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.1p IEEE 802.3u |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Package depth | 486 mm |
| Package height | 77 mm |
| Package weight | 2.15 kg |
| Package width | 224 mm |
| Packet buffer memory | 0.5 MB |
| Packet forwarding rate (1 Gbps) | 1488000 pps |
| Packet forwarding rate (10 Mbps) | 14880 pps |
| Packet forwarding rate (100 Mbps) | 148000 pps |
| Power consumption (typical) | 13.3 W |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Product colour | Black Grey |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Rack mounting | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Store-and-forward | Yes |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 32 Gbit/s |
| Weight | 1.48 kg |
| Width | 140 mm |
