















Intellinet 5 Port Switch 4 x 2.5G Ethernet-Ports and 1 SFP+ Uplink
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Intellinet
- Κωδικός: WLONONWCRPNII
- Βάρος(kg): 2.62kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.00cm x 36.50cm x 8.50cm
- EAN: 0766623562058
162,23€
Χωρίς ΦΠΑ: 130,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 10G support | No |
| 2.5G Ethernet (copper) ports quantity | 4 |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Auto-negotiation | Yes |
| Auto-sensing | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 4 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Cable types supported | Cat6 Cat6a Cat4 Cat5 Cat5e Cat3 |
| Cables included | AC |
| Certification | FCC, CE, RoHS, UKCA |
| Compliance certificates | RoHS CE |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-T 2500BASE-T 100BASE-TX 10BASE-T |
| DC input voltage | 12 V |
| Depth | 102 mm |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000,2500 Mbit/s |
| Fanless | Yes |
| Flow control support | Yes |
| Forwarding rate | 29.76 Mpps |
| Full duplex | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Half duplex | Yes |
| Height | 28 mm |
| Housing material | Metal |
| Input current | 1 A |
| Jumbo frames | 12000 |
| Jumbo frames support | Yes |
| LED indicators | Activity Power Link |
| MAC address auto-aging supported | Yes |
| MAC address auto-learning supported | Yes |
| MAC address table | 4000 entries |
| Manual | Yes |
| Master (outer) case gross weight | 13.2 kg |
| Master (outer) case height | 328 mm |
| Master (outer) case length | 375 mm |
| Master (outer) case width | 360 mm |
| Networking standards | IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3bz IEEE 802.3x IEEE 802.3u IEEE 802.3ae |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Package depth | 179 mm |
| Package height | 68 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 600 g |
| Package width | 153 mm |
| Packet buffer memory | 8.1 MB |
| Power connector | DC-in jack |
| Power consumption (typical) | 12 W |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Power source | DC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 20 pc(s) |
| Rack mounting | No |
| SFP+ module slots quantity | 1 |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Store-and-forward | Yes |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 40 Gbit/s |
| Wall mountable | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight | 400 g |
| Width | 162 mm |
