









HPE Aruba Networking Networking Instant On Switch 48p Gigabit CL4 PoE 4p SFP 370W 1830
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: High Peak
- Κωδικός: WLONONWCRDD53
- Βάρος(kg): 6.55kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 14.50cm x 52.00cm x 49.00cm
- EAN: 190017524429
811,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 654,75€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 10G support | No |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Auto-sensing | Yes |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 48 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Built-in processor | Yes |
| Cloud-managed | Yes |
| Depth | 443 mm |
| DHCP features | DHCP client |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 351 x 443 x 43.9 mm (13.8 x 17.4 x 1.73") |
| Flash memory | 256 MB |
| Flow control support | Yes |
| Form factor | 1U |
| Full duplex | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 43.9 mm |
| I/O ports | 48 RJ-45 10/100/1000 Class 4 PoE ports, 4 SFP 1GbE ports |
| IGMP snooping | Yes |
| Internal memory | 512 MB |
| Jumbo frames | 9216 |
| Jumbo frames support | Yes |
| Latency (1 Gbps) | 2.8 s |
| Latency (10-100 Mbps) | 5.2 s |
| Link aggregation | Yes |
| MAC address table | 16000 entries |
| Memory and processor | ARM Cortex-A9 @ 800MHz, 512 MB SDRAM, 256 MB flash packet buffer: 1.5 MB |
| Memory type | SDRAM |
| Networking standards | IEEE 802.1w IEEE 802.3ac IEEE 802.3af IEEE 802.3az IEEE 802.1D IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.1p IEEE 802.3at IEEE 802.1Q IEEE 802.3x IEEE 802.3ad IEEE 802.3z IEEE 802.3u IEEE 802.1ab |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Packet buffer memory | 1.5 MB |
| Performance management | HPE Networking Instant On Cloud Web browser SNMP Manager |
| Port mirroring | Yes |
| Power consumption (max) | 462.5 W |
| Power consumption note | Maximum: 100-127V: 462.5W 200-220V: 452.5W Idle: 100-127V: 25.8W 200-220V: 25.4W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| Processor frequency | 800 MHz |
| Processor model | ARM Cortex-A9 |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Rack mounting | Yes |
| SFP module slots quantity | 4 |
| Spanning tree protocol | Yes |
| SSH/SSL support | Yes |
| Switch layer | L2 |
| Switch type | Managed |
| Switching capacity | 104 Gbit/s |
| System event log | Yes |
| Throughput | 77.37 Mpps |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 370 W |
| VLAN support | Yes |
| Warnings | Make sure the ventilation of the equipment is not blocked. Ensure the unit is adequately ventilated during operation. Avoid contact of the device with liquid. Follow the safety guidelines for electrical current. Do not open the case or try to repair it yo |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 4.94 kg |
| Weight (imperial) | 4.94 kg (10.9 lbs) |
| Width | 351 mm |
