







HPE Aruba Networking CX 6100 24G 4SFP+ Switch
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: High Peak
- Κωδικός: WLONONWCRAY44
- Βάρος(kg): 1.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 42.00cm x 10.00cm
- EAN: 190017348698
1.682,30€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.356,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| Built-in processor | Yes |
| Depth | 442 mm |
| Dimensions (W x D x H) (imperial) | 43.9 x 442 x 201.2 mm (1.73 x 17.4 x 7.92") |
| Fan | Fixed fans |
| Guarantee | G024M |
| Height | 201 mm |
| I/O ports | 24 x 10/100/1000BASE-T ports 4 x 1G/10G SFP ports 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port |
| Internal memory | 4096 MB |
| Latency | 1 Gbps: 1.5 Sec , 10 Gbps: 1.8 Sec |
| Memory and processor | Dual Core ARM Cortex A9 @ 1016 Mhz 4 GB DDR3, maximum, depending on model 16 GB eMMC |
| Memory type | DDR3-SDRAM |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Power consumption note | Max. Power (w/o PoE): 33W |
| Power over Ethernet (PoE) | No |
| Processor frequency | 1016 MHz |
| Switching capacity | 128 Gbit/s |
| Throughput | 95.2 Mpps |
| Warnings | Avoid contact of the device with liquid. Make sure the ventilation of the equipment is not blocked. Follow the safety guidelines for electrical current. |
| Weight | 2.6 kg |
| Weight (imperial) | 2.62 kg (5.78 lbs) |
| Width | 44 mm |
