







HPE Aruba Networking CX 6100 12G Class4 PoE 2G/2SFP+ 139W Switch
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: High Peak
- Κωδικός: WLONONWCREKLF
- Βάρος(kg): 3.59kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 55.00cm x 9.00cm
- EAN: 0190017348933
1.483,52€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.196,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| Built-in processor | Yes |
| Depth | 254 mm |
| Fan | Fixed fans |
| Guarantee | G024M |
| Height | 255 mm |
| I/O ports | 12 x 10/100/1000BASE-T ports 2 x 1G/10G SFP ports 2 x 1GbE ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port |
| Internal memory | 4096 MB |
| Latency | 1 Gbps: 2.3 Sec , 10 Gbps: 2.6 Sec |
| Memory and processor | Dual Core ARM Cortex A9 @ 1016 Mhz 4 GB DDR3, maximum, depending on model 16 GB eMMC |
| Memory type | DDR3-SDRAM |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Power consumption note | Max. Power (w/o PoE): 21.9W Max. Power (w/ PoE): 170W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Processor frequency | 1016 MHz |
| Switching capacity | 68 Gbit/s |
| Throughput | 45.1 Mpps |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 139 W |
| Warnings | Follow the safety guidelines for electrical current. Make sure the ventilation of the equipment is not blocked. Avoid contact of the device with liquid. |
| Weight | 2.8 kg |
| Weight (imperial) | 2.78 kg (6.13 lbs) |
| Width | 44 mm |
