









HPE Aruba Networking CX 6000 48G Class4 PoE 4SFP 370W Switch
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: High Peak
- Κωδικός: WLONONWCRAY91
- Βάρος(kg): 3.59kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 36.00cm x 55.00cm x 9.00cm
- EAN: 0190017533827
1.750,12€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.411,39€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| Built-in processor | Yes |
| Depth | 442 mm |
| Guarantee | G024M |
| Height | 305 mm |
| I/O ports | 48 x 10/100/1000BASE-T ports 4 x 1 G SFP ports Supports PoE Standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port |
| Internal memory | 4096 MB |
| Latency | 1 Gbps: 1.9 Sec |
| Memory and processor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1016 MHz Memory: 4 GB DDR3 Flash: 16 GB eMMC |
| Memory type | DDR3-SDRAM |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Power consumption note | Max. Power (w/o PoE): 45W Max Power (w/ PoE): 480W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Switching capacity | 104 Gbit/s |
| Throughput | 77.3 Mpps |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 370 W |
| Warnings | Make sure the ventilation of the equipment is not blocked. Follow the safety guidelines for electrical current. Do not open the case or try to repair it yourself. Ensure the unit is adequately ventilated during operation. The product is not suitable for d |
| Weight | 5 kg |
| Weight (imperial) | 5.02 kg (11.1 lbs) |
| Width | 44 mm |
