







HPE Aruba 6100 Managed 48G 4SFP+ PoE+ 370W Switch
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Hewlett-Packard
- Κωδικός: WLONONWCREKLC
- Βάρος(kg): 6.05kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 12.50cm x 45.30cm x 56.80cm
- EAN: 0190017347974
3.079,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 2.483,40€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 200 - 240 V |
| Built-in processor | Yes |
| Depth | 442 mm |
| Fan | Fixed fans |
| Guarantee | F024M |
| Height | 305 mm |
| I/O ports | 48 x 10/100/1000BASE-T ports 4 x 1G/10G SFP ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port |
| Internal memory | 4096 MB |
| Latency | 1 Gbps: 1.9 Sec , 10 Gbps: 1.8 Sec |
| Memory and processor | Dual Core ARM Cortex A9 @ 1016 Mhz 4 GB DDR3, maximum, depending on model 16 GB eMMC |
| Memory type | DDR3-SDRAM |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 45 C |
| Power consumption note | Max. Power (w/o PoE): 45W Max. Power (w/ PoE): 480W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Processor frequency | 1016 MHz |
| Switching capacity | 176 Gbit/s |
| Throughput | 98.6 Mpps |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 370 W |
| Warnings | Avoid contact of the device with liquid. Follow the safety guidelines for electrical current. Make sure the ventilation of the equipment is not blocked. |
| Weight | 5 kg |
| Weight (imperial) | 5.02 kg (11.1 lbs) |
| Width | 44 mm |
