









Digitus Industrial 8+4 port Gigabit Ethernet PoE switch
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: DIGITUS
- Κωδικός: WLONONWCRPSAW
- Βάρος(kg): 0.75kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.30cm x 15.80cm x 6.60cm
- EAN: 4016032490494
474,09€
Χωρίς ΦΠΑ: 382,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 10G support | No |
| Bandwidth | 52 Gbit/s |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 8 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Country of origin | China |
| DC input voltage | 48 - 57 V |
| Depth | 125 mm |
| DIN rail mounting | Yes |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Fiber optic connector | SFP+ SFP |
| Flow control support | Yes |
| Forwarding rate | 38.7 Mpps |
| Full duplex | Yes |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 8 |
| Guarantee | G024M |
| Half duplex | Yes |
| Height | 47.7 mm |
| Housing material | Metal |
| Installed SFP modules quantity | 2 |
| Installed SFP+ modules quantity | 2 |
| International Protection (IP) code | IP40 |
| Jumbo frames | 9000 |
| Jumbo frames support | Yes |
| MAC address table | 8000 entries |
| Manual | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 300000 h |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 80 C |
| Package depth | 66 mm |
| Package height | 213 mm |
| Package volume | 2221.16 cm |
| Package weight | 750 g |
| Package width | 158 mm |
| Packet buffer memory | 4.1 MB |
| Plug and Play | Yes |
| Power consumption (typical) | 10 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 4 |
| Power source | DC/PoE |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Blue Black |
| Quick start guide | Yes |
| Rack mounting | No |
| Redundant power supply (RPS) support | Yes |
| Stackable | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 80 C |
| Store-and-forward | Yes |
| Suitable for outdoor use | No |
| Surge protection | Yes |
| Surge protection voltage | 4 kV |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 1 Gbit/s |
| Total Power over Ethernet (PoE) budget | 30 W |
| UK Trade Tariff code | 85176200 |
| Vandal-proof | No |
| VLAN support | No |
| Weight | 760 g |
| Width | 143.7 mm |
