



Cudy FS1026PS1 network switch Unmanaged Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: CUDY
- Κωδικός: WLONONWCRFG59
- Βάρος(kg): 2.84kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 27.00cm x 49.20cm x 8.50cm
- EAN: 6971690791353
151,71€
Χωρίς ΦΠΑ: 122,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 10G support | No |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 24 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Cable types supported | Cat6 Cat5 |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-TX 100BASE-TX 10BASE-T |
| DC input voltage | 48 - 55 V |
| Depth | 320 mm |
| Fiber type | Multi-mode |
| Gigabit Ethernet (copper) ports quantity | 2 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 46 mm |
| Installed SFP modules quantity | 1 |
| LED indicators | Yes |
| MAC address table | 2000 entries |
| Maximum transfer distance (Multi-mode) | 1310 m |
| Maximum transfer distance (Single-mode) | 1550 m |
| Mean time between failures (MTBF) | 100000 h |
| Networking standards | IEEE 802.3 IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.3z |
| Operating altitude | 0 - 3000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 50 C |
| Package depth | 375 mm |
| Package height | 85 mm |
| Package weight | 2.4 kg |
| Package width | 270 mm |
| Packet buffer memory | 1 MB |
| Power consumption (typical) | 300 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power source | AC/DC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Black |
| Rack mounting | Yes |
| SFP module slots quantity | 1 |
| Stackable | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 10.8 Gbit/s |
| Transmission distance (max) | 120 km |
| Weight | 1.9 kg |
| Width | 210 mm |
