









24-GbE PoE switch w/ 2 uplinks CUDY
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: CUDY
- Κωδικός: WLONONWCROWW3
- Βάρος(kg): 2.53kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 29.40cm x 37.30cm x 8.80cm
- EAN: 6971690793333
209,42€
Χωρίς ΦΠΑ: 168,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 10G support | No |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 26 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Cable types supported | Cat5 Cat5e Cat3 |
| Cables included | AC |
| Copper ethernet cabling technology | 1000BASE-X 10BASE-T 1000BASE-T 100BASE-TX |
| Depth | 207 mm |
| Flow control support | Yes |
| Forwarding rate | 41.664 Mpps |
| Guarantee | F024M |
| Height | 44 mm |
| Housing material | Metal |
| LED indicators | PoE Link Power |
| MAC address table | 8192 entries |
| Networking standards | IEEE 802.3i IEEE 802.3at IEEE 802.3x IEEE 802.3af IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3z |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Packet buffer memory | 3 MB |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 24 |
| Power over Ethernet (PoE) power per port | 30 W |
| Power source | AC |
| Power supply included | Yes |
| Product colour | Black |
| Quick start guide | Yes |
| Rack mount kit | Yes |
| Rack mounting | Yes |
| SFP module slots quantity | 2 |
| Storage relative humidity (H-H) | 10 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Switch type | Unmanaged |
| Switching capacity | 56 Gbit/s |
| Weight | 1.99 kg |
| Width | 320 mm |
