







Box FRITZ! 6820 LTE wireless router Gigabit Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: AVM
- Κωδικός: WLONONWCRMO10
- Βάρος(kg): 1.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.60cm x 26.60cm x 29.00cm
- EAN: 4023125029066
173,55€
Χωρίς ΦΠΑ: 139,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G | Yes |
| 3G standards | HSPA+ UMTS |
| 3G/4G USB modem compatibility | Yes |
| 4G | Yes |
| 4G standard | LTE |
| Antenna design | Internal |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Depth | 64 mm |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 1000 Mbit/s 10 100 |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet WAN | Yes |
| Firewall | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 134 mm |
| Indication light | Yes |
| LED indicators | LTE, Power, WLAN |
| Mobile network generation | 4G |
| Networking standards | IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n |
| Power source type | AC |
| Product colour | White |
| Product type | Tabletop router |
| Quick start guide | Yes |
| Security algorithms | WPA2 |
| SIM card slot | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wall mountable | No |
| Web-based management | Yes |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Width | 99 mm |
| WLAN data transfer rate (first band) | 450 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 450 Mbit/s |
