











Totolink LR350 | WiFi Router | 2.4GHz, 4G LTE, 3x RJ45 100Mbps, 1x SIM
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: TOTOLINK
- Κωδικός: WLONONWCRADTP
- Βάρος(kg): 0.35kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 18.50cm x 5.00cm
- EAN: 6952887470404
100,87€
Χωρίς ΦΠΑ: 81,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| AC adapter included | Yes |
| Antenna design | External |
| Antenna type | 2x2 |
| Antennas quantity | 4 |
| Cables included | DC |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 143 mm |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| DMZ support | Yes |
| DSL WAN | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Ethernet LAN data rates | 100 10 |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet WAN | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 37.2 mm |
| Housing material | Plastic |
| Indication light | Yes |
| LED indicators | System |
| MAC address filtering | Yes |
| Mobile network generation | 4G |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Output current | 0.8 A |
| Output voltage | 9 V |
| Parental control | Yes |
| Power source type | DC |
| Product colour | Black |
| Product type | Desktop/pole router |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Reset button | Yes |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| SIM card slot | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| USB port | No |
| Wall mountable | Yes |
| WAN connection type | RJ-45 |
| Web-based management | Yes |
| Web-based setup wizard | Yes |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11a |
| Width | 95 mm |
| WLAN data transfer rate (max) | 300 Mbit/s |
| WPS push button | Yes |
