





Teltonika RUT951 PoE+ Cellular network router
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Teltonika
- Κωδικός: WLONONWCRPTN7
- Βάρος(kg): 1.73kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.10cm x 10.50cm x 36.50cm
- EAN: 4779051843701
350,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 282,58€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 4G standard | LTE |
| Antenna type | External |
| Antennas quantity | 4 |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Built-in processor | Yes |
| Data network | 4G 2G 3G |
| Depth | 100 mm |
| Device type | Cellular network router |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| DMZ support | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Ethernet LAN data rates | 10 100 |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Firewall | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 50 mm |
| Housing material | Aluminium Plastic |
| Input voltage | 9 57 |
| LED indicators | Yes |
| Market positioning | Industrial |
| Mounting | DIN-rail |
| Network address translation (NAT) | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3af IEEE 802.3at IEEE 802.3 IEEE 802.3u |
| Number of SIM cards | 2 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 75 C |
| Port forwarding | Yes |
| Power source type | AC, DC, PoE |
| Product colour | Black |
| Reset button | Yes |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| USB port | No |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 287 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g |
| Width | 110 mm |
