























Teltonika OTD500100000 wired router Gigabit Ethernet White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Teltonika
- Κωδικός: WLONONWCROZBI
- Βάρος(kg): 0.44kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 5.00cm x 25.00cm x 11.00cm
- EAN: 4779051841486
560,34€
Χωρίς ΦΠΑ: 451,88€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| 4G standard | LTE |
| Auto MDI/MDI-X | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Compliance certificates | WEEE RCM CB EAC UKCA |
| Depth | 235 mm |
| DHCP client | No |
| DHCP server | Yes |
| DMZ support | Yes |
| DoS attack prevention | Yes |
| DSL WAN | No |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Ethernet LAN data rates | 100 1000 Mbit/s 10 |
| Ethernet WAN | Yes |
| Firewall | Yes |
| Flash memory | 16 MB |
| Guarantee | G024M |
| Height | 49.3 mm |
| Housing material | Plastic, Polycarbonate (PC) |
| Internal memory | 256 MB |
| Internal memory type | DDR3 |
| Mobile network generation | 5G |
| Network address translation (NAT) | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3af IEEE 802.3u IEEE 802.3az IEEE 802.3 IEEE 802.3at IEEE 802.1x |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating system installed | RutOS |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 55 C |
| Power consumption (max) | 9 W |
| Power consumption (typical) | 2.5 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 2 |
| Product colour | White |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Reset button | Yes |
| Routing protocols | RIP-2 EIGRP NHRP OSPFv2 RIP-1 BGP |
| Security algorithms | SSH TLS CAST SSL/TLS AES HTTPS DES IPSec |
| SFP WAN | No |
| Short Message Service (SMS) | Yes |
| SIM card slot | Yes |
| System event log | Yes |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| URL filtering | Yes |
| VLAN support | Yes |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 385 g |
| Width | 110 mm |
