



Ruijie Networks RG-EW7200BE PRO wireless router Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ruijie
- Κωδικός: WLONONWCRPBMZ
- Βάρος(kg): 1.54kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 38.00cm x 8.00cm x 31.00cm
- EAN: 6976915002306
490,28€
Χωρίς ΦΠΑ: 395,38€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| AC adapter included | Yes |
| Antenna design | External |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Antenna included | Yes |
| Antennas quantity | 9 |
| Built-in processor | Yes |
| Cables included | UTP |
| Cabling technology | 10/100/1000/2500Base-T |
| Depth | 209 mm |
| DHCP server | Yes |
| DMZ support | Yes |
| DSL WAN | No |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 9 |
| Ethernet LAN data rates | 100 10 1000 Mbit/s 2500 Mbit/s |
| Ethernet WAN | Yes |
| Flash memory | 16 MB |
| Flow control support | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 60 mm |
| Internal memory | 1000 MB |
| LED indicators | System |
| MIMO | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Network address translation (NAT) | Yes |
| Number of guest networks (5 GHz) | 512 |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 40 C |
| Output current | 3.4 A |
| Output voltage | 12 V |
| Package weight | 3 g |
| Parental control | Yes |
| Power consumption (typical) | 36 W |
| Power source type | DC |
| Processor architecture | ARM Cortex A7 |
| Processor manufacturer | MediaTek |
| Product colour | Black |
| Product type | Tabletop router |
| Reset button | Yes |
| Schedule access | Yes |
| Security algorithms | WPA WPA3 WPA2 |
| SIM card slot | No |
| System event log | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB port | Yes |
| WAN connection type | RJ-45 |
| Weight | 739 g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Width | 214 mm |
| WLAN data transfer rate (max) | 5765 Mbit/s |
