











Ruijie Networks RG-EW3000GX wireless router Gigabit Ethernet Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ruijie
- Κωδικός: WLONONWCRORS9
- Βάρος(kg): 0.94kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 6.60cm x 36.10cm x 30.10cm
- EAN: 6976915001736
183,85€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC adapter included | Yes |
| Antenna design | External |
| Antenna direction type | Omni-directional |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Antennas quantity | 5 |
| Built-in processor | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Cloud-managed | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 140 mm |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 3 |
| Ethernet LAN data rates | 10 1000 100 |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet WAN | Yes |
| External power adapter | Yes |
| Flash memory | 128 MB |
| Flow control support | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 30 mm |
| Internal memory | 256 MB |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 40 C |
| Output current | 1 A |
| Output voltage | 12 V |
| Power source type | DC |
| PPPoE/PPTP/L2TP pass-through | Yes |
| Product colour | White |
| Product type | Tabletop router |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Quick start guide | Yes |
| Receiver sensitivity | 2.4 GHz:20MHz 802.11b: -91 dBm(1 Mbps) 802.11g: -91 dBm(6 Mbps), -72 dBm(54 Mbps) 802.11n: -90dBm(MCS0), -70 dBm(MCS7) 5 GHz:20MHz 802.11n: -85 dBm(MCS0), -67 dBm(MCS7) 802.11a: -89 dBm(6 Mbps), -72 dBm(54 Mbps) 802.11ac: -90dBm(MCS0), -63dBm(MCS8) 802.11 |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA3 WPA2 WPA |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| USB port | No |
| WAN connection type | RJ-45 |
| Warranty card | Yes |
| Warranty period | 3 year(s) |
| Weight | 500 g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11a Wi-Fi 6 (802.11ax) 802.11b 802.11g |
| Width | 260 mm |
| WLAN data transfer rate (first band) | 574 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 2976 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 2402 Mbit/s |
