















Ruijie Networks N300 wireless router Single-band (2.4 GHz)
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Ruijie
- Κωδικός: WLONONWCRORTD
- Βάρος(kg): 0.60kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 5.50cm x 22.50cm
- EAN: 6976915000364
170,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 137,86€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G/4G USB modem compatibility | Yes |
| 4G LTE category | 4 |
| Antenna design | External |
| Antenna type | 2x2 |
| Antennas quantity | 4 |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Depth | 100 mm |
| DSL WAN | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Ethernet LAN data rates | 10 100 |
| Ethernet WAN | No |
| Guarantee | G024M |
| Height | 25 mm |
| Output current | 1 A |
| Output voltage | 12 V |
| Power source type | DC |
| Security algorithms | WPA2 WPA3 WPA |
| SIM card slot | Yes |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| USB port | No |
| Weight | 250 g |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Width | 175 mm |
| WLAN data transfer rate (max) | 300 Mbit/s |
