





Router Mikrotik wAP LoRa8 kit
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: MikroTik
- Κωδικός: WLONONWCROKTC
- Βάρος(kg): 0.61kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 8.50cm x 12.00cm x 28.00cm
- EAN: 4752224005250
183,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 148,35€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | No |
| AC adapter included | Yes |
| AC input voltage | 9 - 30 V |
| Antenna gain level (max) | 2 dBi |
| Antenna type | Internal & external |
| Built-in processor | Yes |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 85 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 100 10 |
| Flash memory | 16 MB |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Guarantee | F024M |
| Height | 30 mm |
| Internal memory | 64 MB |
| Maximum data transfer rate | 300 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Mounting kit | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11g IEEE 802.11n IEEE 802.11b |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 60 C |
| Placement | Ceiling |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Processor frequency | 650 MHz |
| Processor model | Qualcomm Atheros QCA9531 |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Width | 185 mm |
