





Router CUDY WR3600E BE3600 Gigabit Wi-Fi 7 Mesh
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: CUDY
- Κωδικός: WLONONWCRJGBL
- Βάρος(kg): 0.73kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.50cm x 23.50cm x 7.50cm
- EAN: 6971690793739
76,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 61,94€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| AC adapter included | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Antenna design | Internal & external |
| Antenna gain level (max) | 6.8 dBi |
| Antennas quantity | 4 |
| Built-in processor | Yes |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Compliance certificates | Federal Communications Commission (FCC) CE |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 48 mm |
| DSL WAN | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Ethernet LAN interface type | Gigabit Ethernet |
| Ethernet WAN | Yes |
| Flash memory | 128 MB |
| Guarantee | G024M |
| Height | 220.4 mm |
| Internal memory | 512 MB |
| LED indicators | LAN, System, WAN, WLAN |
| MIMO | Yes |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 C |
| Output current | 1 A |
| Output voltage | 12 V |
| Power source type | DC |
| Processor architecture | ARM Cortex A7 |
| Processor cores | 4 |
| Processor frequency | 2000 MHz |
| Product colour | White |
| Quick installation guide | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA2 WPA3 WPA |
| SIM card slot | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 C |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB port | No |
| WAN connection type | RJ-45 |
| Weight | 339.8 g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Width | 209 mm |
| WLAN data transfer rate (first band) | 688 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 2882 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 2882 Mbit/s |
| WPS push button | Yes |
