







Repeater 2700 Network repeater 125 Mbit/s White
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: AVM
- Κωδικός: WLONONWCRPN12
- Βάρος(kg): 0.38kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 8.80cm x 12.80cm
- EAN: 4023125031359
209,80€
Χωρίς ΦΠΑ: 169,19€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Country of origin | Hungary |
| Depth | 155 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Frequency band | 2.4 - 5 GHz |
| Guarantee | G024M |
| Height | 27 mm |
| Maximum data transfer rate | 125 Mbit/s |
| Mounting type | Wall |
| Package depth | 83.5 mm |
| Package height | 185 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 377 g |
| Package width | 127 mm |
| Packaging content | FRITZ!Repeater 2700 Slim-LAN-Kabel Schutzkontakt-Adapter Kurzanleitung |
| Power consumption (typical) | 4.1 W |
| Product colour | White |
| Product type | Network repeater |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Quick installation guide | Yes |
| Security algorithms | WPA2 WPA3 |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Web-based management | Yes |
| Weight | 236 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Width | 76.5 mm |
| WPS push button | Yes |
