







Yamaha PSR-E483 - 61-key portable keyboard
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Yamaha
- Κωδικός: IKLYAMKEY0023
- Βάρος(kg): 10.10kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 49.00cm x 117.00cm
- EAN: 4957812711753
447,00€
Χωρίς ΦΠΑ: 360,48€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 6.35 mm (1⁄4-inch) output | 2 |
| Bit depth of the sampler | 16-bit |
| Built-in display | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Depth | 404 mm |
| Digital Signal Processing (DSP) | Yes |
| Display type | LCD |
| Footswitch input TS 1/4" (6.35 mm) | 1 |
| Guarantee | F024M |
| Headphone outputs 1/4" (6.35 mm) | 1 |
| Height | 136 mm |
| Interface | USB |
| Metronome | Yes |
| Mic input Jack 6.3mm | Yes |
| MIDI-keyboard number of keys | 61 keys |
| Number of batteries supported | 6 |
| Number of speakers | 2 |
| Number of USB Type A ports | 1 |
| Polyphony | 64-voice |
| Power consumption (standby) | 0.3 W |
| Power consumption (typical) | 13 W |
| Power source type | Mains/Battery |
| Product colour | Black |
| Product type | Keyboard |
| Recording | Yes |
| RMS output power (max) | 2 x 6 W |
| Sampler | Yes |
| Sound effects | Chorus Delay Reverberation EQ Yes |
| Stereo TRS 1/8" (3.5 mm) output | 1 |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| Warnings | Use as directed without excessive force. Do not allow contact with water. Keep away from sources of heat. |
| Weight | 7 kg |
| Width | 992 mm |
