





Yamaha Arius YDP-S35B - digital piano
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Yamaha
- Κωδικός: IKLYAMPIA0018
- Βάρος(kg): 47.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 145.00cm x 51.80cm
- EAN: 4957812675963
1.371,94€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.106,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Amplifier output power | 2 x 8 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Damper pedal | Yes |
| Demo songs quantity | 10 |
| Depth | 296 mm |
| Guarantee | G024M |
| Headphone outputs | 2 |
| Height | 792 mm |
| Keys quantity | 88 keys |
| Maximum polyphony (notes) | 192 |
| Metronome | Yes |
| Number of speakers | 2 |
| Pedals quantity | 3 |
| Power consumption (max) | 9 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Digital piano |
| Soft pedal | Yes |
| Sostenuto pedal | Yes |
| Sound effects | Reverberation |
| USB port | Yes |
| Weight | 37 kg |
| Width | 1353 mm |
