
MOOG Labyrinth - semi-modular analogue synthesiser
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: moog
- Κωδικός: IKLMOGSYN0013
- Βάρος(kg): 2.36kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.50cm x 35.80cm x 16.20cm
- EAN: 694318026281
689,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 555,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input voltage | 100-240 , 50-60 Hz |
| Built-in display | No |
| Cable lock slot | Yes |
| Control | Potentiometers, buttons |
| Depth | 143 mm |
| Filters | Resonance filter |
| Guarantee | F024M |
| Headphone outputs 1/4" (6.35 mm) | 1 |
| Height | 107 mm |
| On/off button | No |
| Package contents | Synthesizer x 1 Setup sheets Power supply User manual Crossover cable 5 |
| Patchbay | 20 inputs, 12 outputs |
| Polyphony | Monophonic |
| Power connector | DC-in jack |
| Power consumption (typical) | 4 W |
| Product colour | Graphite Natural wood |
| Product type | Analogue synthesizer |
| Sequencer | Yes |
| Sound effects | No |
| Warnings | Do not open the housing of the appliance - there are components inside that can cause an electric shock. Avoid direct contact with water or moisture. Be careful when connecting to the power supply. |
| Weight | 1.5 kg |
| Width | 326 mm |
