













Kurzweil KA-70 White - digital piano
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: KURZWEIL
- Κωδικός: WLONONWCRGIOA
- Βάρος(kg): 18.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 48.00cm x 150.00cm
- EAN: 0883793418074
615,48€
Χωρίς ΦΠΑ: 496,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AUX in | Yes |
| AUX out | Yes |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| DC input voltage | 12 V |
| Depth | 366 mm |
| Guarantee | G024M |
| Headphone outputs 1/8" (3.5 mm) | 2 |
| Height | 137 mm |
| Keyboard number of keys | 88 |
| Maximum polyphony (notes) | 128 |
| MIDI out | Yes |
| Number of speakers | 4 |
| Package contents | Power supply Footswitch x 1 |
| Power source type | Power socket |
| Preset programs quantity | 20 |
| Product colour | White |
| Product type | Digital piano |
| Sound effects | Chorus Reverberation EQ |
| Sustain Pedal Input Jack | Yes |
| USB ports quantity | 1 |
| Weight | 10.7 kg |
| Width | 1365 mm |
