











IK Multimedia Uno Synth Pro X - analogue synthesiser
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: IK MULTIMEDIA
- Κωδικός: WLONONWCRGIPJ
- Βάρος(kg): 1.40kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 7.00cm x 47.00cm x 6.00cm
- EAN: 8025813921030
595,81€
Χωρίς ΦΠΑ: 480,49€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 3.5 mm (1/8-inch) in | Yes |
| 6.35 mm (1⁄4-inch) output | 2 |
| Arpeggiator | Yes |
| CV/Gate input 1/8’ (3.5 mm) | 2 |
| CV/Gate output 1/8" (3.5 mm) | 2 |
| Depth | 150 mm |
| Filters | 2-pole, multi-mode OTA filter, 2/4-pole SSI filter with self-oscillation |
| Guarantee | G024M |
| Headphone outputs 1/8" (3.5 mm) | 1 |
| Height | 50 mm |
| Material | Plastic |
| MIDI (5-pin) input | 1 |
| MIDI output (5-pin) | 1 |
| Number of sequencers | 1 / 64 steps |
| Number of VCOs | 3 |
| Package contents | Power supply USB-C to C cable Synthesizer x 1 |
| Power connector | DC-in jack |
| Product colour | Black |
| Product type | Analogue synthesizer |
| Sound effects | Reverb Chorus Drive Vibrato Delay |
| USB Type-C connector | Yes |
| User presets quantity | 256 |
| Weight | 800 g |
| Width | 333 mm |
