









Focusrite Scarlett 16/16 4th Gen - audio interface
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Focusrite
- Κωδικός: IKLFCRINT0006
- Βάρος(kg): 2.02kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 22.00cm x 34.00cm x 1.00cm
- EAN: 815301001508
423,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 341,61€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 6.35 mm (1⁄4-inch) input | 4 |
| 6.35 mm (1⁄4-inch) output | 4 |
| Bit depth | 24 |
| Cable lock slot | Yes |
| Depth | 155,2 mm |
| Guarantee | F036M |
| Headphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Headphone outputs 1/4" (6.35 mm) | 2 |
| Height | 60.5 mm |
| Loopback | Yes |
| MIDI (5-pin) input | 1 |
| MIDI output (5-pin) | 1 |
| Optical input | 1 |
| Optical output | 1 |
| Package contents | USB Type-A to Type-C cable Audio interface x 1 USB type C cable x 1 Power supply |
| Phantom power supply | Yes |
| Product colour | Black Red |
| Product type | Audio interface |
| Proper use | Studio |
| S/PDIF input | 1 |
| S/PDIF out | 1 |
| Sample rate | 44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C ports quantity | 2 |
| Warnings | Avoid contact with liquids and moisture. Do not open the appliance housing risk of electric shock. Store away from heat and open flame. |
| Weight | 1.25 kg |
| Width | 220 mm |
| XLR combo inputs | 2 |
