



Audient iD4 MKII - USB audio interface
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Audient
- Κωδικός: WLONONWCRCPPO
- Βάρος(kg): 0.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 18.50cm x 9.50cm x 15.80cm
- EAN: 5060374260436
201,93€
Χωρίς ΦΠΑ: 162,85€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| 6.35 mm (1⁄4-inch) input | 1 |
| Audio quality | 24 bit |
| Combo inputs XLR/TRS 1/4" (6.35 mm) | 1 |
| Depth | 120 mm |
| Frequency range | 10 - 40000 Hz |
| Guarantee | F024M |
| Headphone outputs 1/4" (6.35 mm) | 1 |
| Headphone outputs 1/8" (3.5 mm) | 1 |
| Height | 40 mm |
| Phantom power supply | Yes (48V) |
| Product colour | Graphite |
| Product type | Audio interface |
| Sample rate | 44.1 kHz / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz |
| Symmetrical output 1/4″ (6.35 mm) | 2 |
| USB 3.0 Type-C ports quantity | 1 |
| USB powered | Yes |
| Weight | 740 g |
| Width | 132 mm |
