





LIGHT4ME BM2 LED - LED soap bubble generator
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Light4Me
- Κωδικός: WLONONWCRIWK3
- Βάρος(kg): 1.29kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 23.80cm x 20.10cm x 20.40cm
- EAN: 5908249812727
69,31€
Χωρίς ΦΠΑ: 55,90€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 178 mm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 165 mm |
| Material | Technopolymer |
| Number of illumination LEDs | 3 |
| Power consumption (typical) | 15 W |
| Product colour | Black |
| Product type | Soap bubble generator |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Remote control included | Yes |
| Weight | 1.35 kg |
| Width | 178 mm |
