





Warm Audio Centavo Overdrive - guitar effect
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: WARM AUDIO
- Κωδικός: WLONONWCRGINS
- Βάρος(kg): 0.87kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.80cm x 20.50cm x 9.20cm
- EAN: 0850031640146
223,25€
Χωρίς ΦΠΑ: 180,04€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Connectivity technology | Wired |
| Depth | 127 mm |
| Foot switch | 1 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 57.2 mm |
| Mono 1/4” (6,35 mm) output | 1 |
| Mono input 1/4″ (6.35 mm) | 1 |
| Number of knobs (270°) | 3 |
| Power source type | DC |
| Power supply input | 1 |
| Power supply voltage | 9 V |
| Product colour | Champagne |
| Product type | Guitar effect |
| Weight | 900 g |
| Width | 171.5 mm |
