







Denver NVI-492 Black Binocular
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: denver
- Κωδικός: WLONONWCRP218
- Βάρος(kg): 2.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 21.00cm x 34.50cm x 19.50cm
- EAN: 5706751090394
98,38€
Χωρίς ΦΠΑ: 79,34€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Battery voltage | 3.7 V |
| Camera resolution (numeric) | 36 MP |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Country of origin | China |
| Customs product code (TARIC) | 9005800000 |
| Depth | 57 mm |
| Digital zoom | 6x |
| Display diagonal | 7.62 cm (3") |
| Display type | LCD |
| Field of view (FOV) angle | 10 |
| Guarantee | G024M |
| Height | 147 mm |
| Infrared (IR) light | Yes |
| Infrared (IR) light source | LED |
| Magnification | 6x |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Night vision distance | 300 m |
| Package depth | 70 mm |
| Package height | 140 mm |
| Package weight | 500 g |
| Package width | 180 mm |
| Product colour | Black |
| Product type | Binocular |
| Rechargeable battery | Yes |
| Sensor type | CMOS |
| Video recording | Yes |
| Video resolutions | 3840 x 2160 4096 x 2160 pixels |
| Weight | 300 g |
| Width | 126 mm |
