



















Black Diamond Distance 1500 Red, White Hand flashlight LED
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Black Diamond
- Κωδικός: WLONONWCROTJG
- Βάρος(kg): 0.25kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 20.00cm x 10.00cm x 20.00cm
- EAN: 0793661588627
224,88€
Χωρίς ΦΠΑ: 181,36€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Batteries included | Yes |
| Battery capacity | 1500 mAh |
| Battery life (max) | 40 h |
| Cables included | USB |
| Carrying case | Yes |
| Charging source | USB |
| Control type | Buttons |
| Flashlight modes | Low High Medium |
| Flashlight type | Hand flashlight |
| Guarantee | G024M |
| International Protection (IP) code | IP67 |
| Lamp type | LED |
| Light beam distance (max) | 117 m |
| Light beam distance (min) | 5 m |
| Light output (max) | 1500 lm |
| Light output (min) | 15 lm |
| Manual | Yes |
| Number of batteries included | 1 pc(s) |
| Number of power levels | 4 |
| Product colour | White Red |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Rechargeable battery | Yes |
| Waterproof | No |
| Weight | 213 g |
