



























Deska SUP REBEL ACTIVE RBA-451 350cm
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Rebel
- Κωδικός: WLONONWCRMSKD
- Βάρος(kg): 10.20kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 24.00cm x 38.00cm x 88.00cm
- EAN: 5901890120654
209,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 169,28€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Backpack | Y |
| Backrest | Yes |
| Guarantee | G024M |
| Height | 150 mm |
| Length | 350 cm |
| Maximum operating pressure | 1 bar |
| Maximum weight capacity | 170 kg |
| Number of oars included | 1 |
| Oar(s) included | Yes |
| Package type | karton |
| Package weight | 10 kg |
| Product colour | White |
| Pump | Yes |
| Repair patch included | Yes |
| Safety cable | Yes |
| Thickness after inflation | 15 cm |
| Type | Inflatable SUP board |
| Width | 810 mm |
