









Trampoline Salta Premium Edition 396x244 cm black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Salta
- Κωδικός: SIFLTATRA0083
- Βάρος(kg): 88.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 58.50cm x 165.00cm x 68.00cm
- EAN: 8719425453637
1.025,89€
Χωρίς ΦΠΑ: 827,33€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Construction type | Coil spring |
| Fastener type | Zipper |
| Frame coating | Galvanized |
| Frame material | Steel |
| Guarantee | F012M |
| Height | 2710 mm |
| Length (cm) outer carton | 396 cm |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Number of springs | 84 |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Black |
| Product type | Above ground trampoline |
| Safety net | Yes |
| Shape | Rectangular |
| Spring length | 18,5 cm |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children/Adults |
| Top rail coating | Galvanized |
| Width (cm) outer carton | 244 cm |
