









Trampoline Salta Comfort Edition 153 cm black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Salta
- Κωδικός: SIFLTATRA0088
- Βάρος(kg): 27.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 100.50cm x 28.00cm x 48.00cm
- EAN: 8719425453835
236,59€
Χωρίς ΦΠΑ: 190,80€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Frame material | Steel |
| Guarantee | F012M |
| Height | 2050 mm |
| Maximum user weight | 50 kg |
| Number of springs | 30 |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Black |
| Product diameter | 1530 mm |
| Product type | Above ground trampoline |
| Recommended age (min) | 5 yr(s) |
| Safety net | Yes |
| Shape | Round |
| Spring length | 14 cm |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children |
| Tested weight | 125 kg |
