











Salta Techniq Children Freestanding
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Salta
- Κωδικός: SIFLTATRA0122
- Βάρος(kg): 8.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 9.00cm x 83.50cm x 28.00cm
- EAN: 8719425451213
74,49€
Χωρίς ΦΠΑ: 60,07€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Assembly required | Yes |
| Compliance certificates | CE |
| Depth | 600 mm |
| Easy to assemble | Yes |
| Frame colour | Black |
| Frame material | Steel |
| Goal net colour | Black |
| Goal net included | Yes |
| Guarantee | F012M |
| Height | 600 mm |
| Material | Polyethylene Polyvinyl chloride (PVC) Steel |
| Mounting type | Freestanding |
| Number of anchors included | 2 |
| Package depth | 280 mm |
| Package height | 850 mm |
| Package weight | 8.7 kg |
| Package width | 830 mm |
| Product colour | Black |
| Quantity | 1 |
| Recommended age (min) | 3 yr(s) |
| Recommended gender | Boy/Girl |
| Target audience | Children |
| Weatherproof | Yes |
| Width | 1500 mm |
