





Salta recreational/backyard trampoline Outdoor Round Coil spring Above ground trampoline
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Salta
- Κωδικός: SIFLTATRA0038
- Βάρος(kg): 82.15kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 62.00cm x 44.00cm x 154.00cm
- EAN: 4897018415553
809,35€
Χωρίς ΦΠΑ: 652,70€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Construction type | Coil spring |
| External diameter | 3.66 m |
| Frame coating | Galvanized |
| Frame diameter | 3.81 cm |
| Frame material | Steel |
| Guarantee | F012M |
| Height | 2700 mm |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Number of packaging boxes | 3 |
| Number of poles | 8 |
| Number of springs | 72 |
| Package 1 dimensions (WxDxH) | 1520 x 360 x 160 mm |
| Package 1 weight | 27.85 kg |
| Package 2 dimensions (W x D x H) | 1520 x 440 x 230 mm |
| Package 2 weight | 30.5 kg |
| Package 3 dimensions (W x D x H) | 1200 x 320 x 210 mm |
| Package 3 weight | 23.8 kg |
| Package type | Box |
| Padding material | PVC |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Black |
| Product type | Above ground trampoline |
| Safety net | Yes |
| Safety padding cover | Yes |
| Shape | Round |
| Spring length | 16.5 cm |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children |
| Top rail coating | Galvanized |
