









Salta Premium Ground - 251 cm recreational/backyard trampoline
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Salta
- Κωδικός: SIFLTATRA0055
- Βάρος(kg): 39.90kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 48.00cm x 136.00cm x 31.00cm
- EAN: 8719425458311
409,45€
Χωρίς ΦΠΑ: 330,21€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Construction type | Coil spring |
| External diameter | 251 cm |
| Frame coating | Galvanized |
| Frame diameter | 3.81 cm |
| Frame material | Steel |
| Guarantee | F012M |
| Height | 215 mm |
| Maximum user weight | 120 kg |
| Number of legs | 3 leg(s) |
| Number of springs | 54 |
| Padding material | PVC |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | White |
| Product type | Above ground trampoline |
| Safety net | N |
| Shape | Round |
| Spring length | 16.5 cm |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children |
| Top rail coating | Galvanized |
