







Salta Fitness trampoline 128 cm
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Salta
- Κωδικός: SIFLTATRA0087
- Βάρος(kg): 14.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 34.00cm x 91.00cm x 10.50cm
- EAN: 8719425453576
148,86€
Χωρίς ΦΠΑ: 120,05€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Frame material | Steel |
| Guarantee | F012M |
| Height | 340 mm |
| Jumping surface material | Polypropylene (PP) |
| Maximum user weight | 110 kg |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Product colour | Black Green |
| Product diameter | 1280 mm |
| Product type | Fitness Trampoline |
| Recommended age (min) | 5 yr(s) |
| Safety net | N |
| Shape | Hexagonal |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children & Adults |
| Tested weight | 440 kg |
