









Salta First Class - 244 x 427 cm recreational/backyard trampoline
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Salta
- Κωδικός: SIFLTATRA0048
- Βάρος(kg): 151.65kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 78.00cm x 78.00cm x 177.00cm
- EAN: 8719425453767
1.531,92€
Χωρίς ΦΠΑ: 1.235,42€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Construction type | Coil spring |
| External diameter | 244 x 427 cm |
| Fastener type | Zipper |
| Frame coating | Galvanized |
| Frame material | Steel |
| Guarantee | F012M |
| Height | 2710 mm |
| Maximum user weight | 180 kg |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Number of springs | 92 |
| Padding material | PVC |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Green |
| Product type | Above ground trampoline |
| Safety net | Yes |
| Safety padding cover | Yes |
| Shape | Rectangle |
| Spring length | 21 cm |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children |
| Top rail coating | Galvanized |
