











Salta 5365A recreational/backyard trampoline Outdoor Rectangular Coil spring Above ground trampoline
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: Salta
- Κωδικός: SIFLTATRA0052
- Βάρος(kg): 77.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 44.00cm x 58.00cm x 159.00cm
- EAN: 8719425453651
787,56€
Χωρίς ΦΠΑ: 635,13€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Construction type | Coil spring |
| Depth | 3050 mm |
| Double conical spring | Yes |
| Frame coating | Galvanized |
| Frame colour | Black |
| Frame material | Steel |
| Galvanized spring | Y |
| Guarantee | F012M |
| Height | 30 mm |
| Jumping surface material | Polypropylene (PP) |
| Maximum user weight | 120 kg |
| Number of springs | 76 |
| Padding material | PVC/Expanded polyethylene (EPE) |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Black |
| Product type | Above ground trampoline |
| Recommended age (min) | 5 yr(s) |
| Safety net | N |
| Safety padding cover | Yes |
| Shape | Rectangular |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Adults & Children |
| Tested weight | 300 kg |
| Top rail coating | Powder coating |
| Warnings | Do not jump on the trampoline without adult supervision. |
| Width | 2140 mm |
