









Premium Ground Combo 396cm Trampoline Black
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: Salta
- Κωδικός: SIFLTATRA0117
- Βάρος(kg): 82.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 50.00cm x 59.00cm x 161.00cm
- EAN: 8719425458540
1.046,90€
Χωρίς ΦΠΑ: 844,27€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Construction type | Coil spring |
| External diameter | 396 cm |
| Frame coating | Galvanized |
| Frame material | Steel |
| Guarantee | F012M |
| Height | 215 mm |
| Maximum user weight | 120 kg |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Number of springs | 72 |
| Padding material | PVC |
| Placement supported | Outdoor |
| Product colour | Black |
| Product type | Above ground trampoline |
| Safety net | Yes |
| Shape | Round |
| Spring length | 16.5 cm |
| Surface coloration | Monotone |
| Target audience | Children |
| Top rail coating | Galvanized |
| Warnings | Check the condition of the protective net and springs before each use. Do not jump on the trampoline without adult supervision. |
| Weight | 76 kg |
