



























One Fitness RM8740 White magnetic bike
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: ONE FITNESS
- Κωδικός: WLONONWCRMPYU
- Βάρος(kg): 16.80kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 47.00cm x 60.00cm
- EAN: 5907695577358
179,51€
Χωρίς ΦΠΑ: 144,77€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable resistance | Yes |
| Adjustment feet | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Flywheel weight | 3 kg |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1140 mm |
| Length | 880 mm |
| Maximum user weight | 110 kg |
| Mobile device holder | Yes |
| Number of resistance levels | 8 |
| Performance monitor | Yes |
| Product colour | White |
| Product type | Magnetic bicycle |
| Resistance system | Magnetic |
| Saddle adjustment | Vertical |
| Saddle height adjustment method | Stepwise (5 levels) |
| Training displayed parameters | Heart rate Calories Distance Time Speed |
| Transport rollers | Yes |
| Weight | 15 kg |
| Width | 450 mm |
