













HMS Fitness M9239V Magnetic bicycle trainer
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDWKL
- Βάρος(kg): 26.50kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 26.00cm x 77.00cm x 62.00cm
- EAN: 5907695562873
299,95€
Χωρίς ΦΠΑ: 241,89€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Depth | 930 mm |
| Flywheel weight | 9 g |
| Guarantee | G024M |
| Height | 1285 mm |
| Maximum user weight | 120 kg |
| Number of resistors | 8 |
| Product colour | Purple Black |
| Product type | Magnetic bicycle trainer |
| Training displayed parameters | Distance Time Heart rate Calories Speed |
| Weight | 24.5 kg |
| Width | 545 mm |
