

















HMS Premium Multifunction Rail PWL8306
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDWGI
- Βάρος(kg): 13.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 11.00cm x 88.00cm x 107.50cm
- EAN: 5907695538533
170,39€
Χωρίς ΦΠΑ: 137,41€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Frame cross-section (circular) | 30 mm |
| Frame cross-section (rectangular) | 70 x 30 mm |
| Guarantee | G024M |
| Handle diameter | Upper grip: 44 mm / Lower grip: 31 mm |
| Handle length | Lower handles: 11 cm Top handles: 14.5 cm |
| Height | 1070 mm |
| Length | 880 mm |
| Material | PU Foam Steel |
| Maxium load | 300 kg |
| Non-slip grip | Yes |
| Pace range | Upper handles: 63 cm / Lower handles: 61 cm |
| Product colour | Black Yellow |
| Purpose | Strength training |
| Steel thickness | 1,2 mm |
| Weight | 11 kg |
| Width | 665 mm |
