























HMS Fitness L1110 Adjustable weight training bench Adjustable seat Home Black
- Διαθεσιμότητα: Διαθέσιμο από 10 έως 30 ημέρες
- Κατασκευαστής: HMS
- Κωδικός: WLONONWCRDWLZ
- Βάρος(kg): 10.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 16.00cm x 137.00cm x 32.00cm
- EAN: 5907695596946
114,36€
Χωρίς ΦΠΑ: 92,23€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| Adjustable seat | Yes |
| Best uses | Home |
| Depth | 1400 mm |
| Frame material | Steel, Wood |
| Guarantee | G024M |
| Height | 690 mm |
| Leg curl | Yes |
| Leg extension | Yes |
| Maximum weight capacity | 100 kg |
| Product colour | Black |
| Type | Adjustable weight training bench |
| Weight | 9 kg |
| Width | 500 mm |
