





















Kingsmith Z3 Hybrid+Treadmill electric, foldable treadmill
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KING SMITH
- Κωδικός: SIFKSMBIE0022
- Βάρος(kg): 44.70kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 77.00cm x 116.00cm x 23.50cm
- EAN: 6970492718919
759,91€
Χωρίς ΦΠΑ: 612,83€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Built-in display | Yes |
| Class | H |
| Depth | 1472 mm |
| Display | LED |
| Foldable | Yes |
| Folded depth | 101 cm |
| Folded height | 19.5 cm |
| Folded width | 76.5 cm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 1030 mm |
| Material | Polyethylene terephthalate (PET) EVA (Ethylene Vinyl Acetate) |
| Maximum speed | 10 km/h |
| Maximum user weight | 110 kg |
| Minimum speed | 1 km/h |
| Power | 735 W |
| Product colour | Black Grey |
| Running area (W x L) | 1200 x 440 mm |
| Warnings | Do not use the treadmill near water. Make sure the treadmill is placed on a stable surface. Regularly check the condition of the mechanical and electronic parts of the machine. |
| Weight | 38 kg |
| Width | 765 mm |
