













Kingsmith X21 treadmill 460 x 1210 mm 12 km/h
- Διαθεσιμότητα: Από 4 έως 6 Εργάσιμες
- Κατασκευαστής: KING SMITH
- Κωδικός: SIFKSMBIE0025
- Βάρος(kg): 42.00kg
- Διαστάσεις Συσκευασίας: 80.00cm x 111.00cm x 26.00cm
- EAN: 6970492713662
893,99€
Χωρίς ΦΠΑ: 720,96€
ΤΗΛ.ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ 210-3003451
100 % Ασφάλεια αγορών
Θα παραλάβεις σίγουρα την παραγγελία σου. Διαφορετικά, σου επιστρέφουμε τα χρήματά σου.
| ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ | |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Bottle holder | No |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Rotary, Touch |
| Depth | 1420 mm |
| Foldable | Yes |
| Folded depth | 22.6 cm |
| Folded height | 71 cm |
| Folded width | 95.5 cm |
| Guarantee | F024M |
| Height | 1020 mm |
| Material | ABS Aluminium Acrylic |
| Maximum speed | 12 km/h |
| Maximum user weight | 100 kg |
| Minimum speed | 0.5 km/h |
| Package weight | 40.5 kg |
| Product colour | Grey |
| Running area (W x L) | 460 x 1210 mm |
| Training displayed parameters | Distance Speed Time Calories Step counter |
| Weight | 36 kg |
| Width | 420 mm |
